Privacyvoorkeur

MEDtalks houdt u graag op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op uw interessegebied. Kies hieronder of u op de hoogte gehouden wilt blijven van de nieuwste programma's en nascholingen binnen uw interessegebieden. Klik hier voor meer informatie.


Het gemetastaseerd ovariumcarcinoom: van nu naar de toekomst

In Nederland blijft de behandeling van gemetastaseerd ovariumcarcinoom zich ontwikkelen, met een focus op gerichte therapieën. Omdat dit dynamische landschap veel ontwikkelingen doormaakt, is het tijd voor een update. In een interview tussen twee artsen wordt gesproken over een aantal belangrijke kwesties: 

Wat is de plek van immunotherapie in de behandeling van ovariumcarcinoom en van PARP-remmers? En welke nieuwe behandelmogelijkheden komen er voor patiënten in de tweede lijn, waar op dit moment een hoge unmet need is?

Tijdens dit interview bespreken de experts ook de komst van Antibody-drug Conjugates (ADCs), biomarker testing en bijwerkingen die voorkomen na behandeling met ADC’s.

Nieuwsgierig geworden? Ook behoefte aan een update? Klik op ‘deelnemen’ en krijg een melding zodra het interview online staat.

Laatst bewerkt: 04-03-2025

Deelnemen

Wilt u aan deze live-uitzending deelnemen?

Deelnemen